Omnichannel – budoucnost v přístupu k zákazníkům

V současnosti zákazníci stále více preferují komunikaci prostřednictvím sociálních sítí, jako je WhatsApp, Twitter a Facebook. Tyto komunikační nástroje se vyznačují rychlostí reakce a vysokou mírou personalizace. Zákazníci často potřebují poradit v průběhu nákupu, když se rozhodují nebo následně v rámci poprodejního servisu. Společným jmenovatelem v těchto situacích, je vždy rychlost zpětné vazby, kterou zákazníci očekávají bezprostředně po zadání svého dotazu.

Je potřeba, aby společnosti, v rámci zákaznické podpory poskytovaly konzistentní úroveň servisu na všech svých komunikačních kanálech. Na předních příčkách v hodnocení zákaznické péče totiž stojí smysluplná konverzace a nabídka efektivního řešení. Dnešní obchodníci nabízí mnoho komunikačních kanálů. Bohužel však bojují s kvalitou komunikace prostřednictvím každého z nich. 

Poslechněte si proto našeho specialistu, který Vám ukáže, jak můžete díky Omnichannelu, poskytnout Vašim zákazníkům vyváženou komunikaci na všech úrovních. Poradí Vám, jak zredukovat čas strávený řešením klientských požadavků a zároveň tak zvýšit loajalitu Vašich zákazníků. 

Na konci webináře Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Bc. Václav Ondřáček

Account Manager, Dataclue, s.r.o. - Freshworks Preferred Reseller